Thursday, July 14, 2011

HORHOR - fleamarket
İnsanın daha girer girmez "bir varmışşş...bir yokmuşşş..." diye 
masallara başlayabileceği bir yerdeyiz bu hafta


 Horhor'dayız...

Unutmadan..Bilgisayarınızın renk ayarlarıyla onaymayın.. burada her şey sarılı - kırmızılı..ama bildiğiniz antika satıcılarından farklı olarak tozlu tozlu değil..
ışıldıyorlar sanki her biri kendi zamanından


Doğrusunu söylemek gerekirse içeri girince biraz çekinip dışarıdan bakmak istiyorsunuz..sonrada etrafınıza baktığınızda da tek olmadığınızı anlıyorsunuz..sanırım herkes kendisininden fazla görmüş geçirmiş eşyalara korkuyla karşılık saygı duruyor..Gerçi  bazı eşyalardan korkmakta haksızda sayılmazsınız..


bazıları da öyle sıcak geliyor ki insana , durup masallarına  kulak misafiri olmak istiyorsunuz...işte size Horhor'a açılan küçük bir aralık..

boş bir gününüzde zamanda yolculuk yapmak isterseniz Horhor'a mutlaka gidiniz..


4 comments:

nnbaLo said...

çukurcumayı sevenlerin horhor u da mutlaka görmeleri gerekir diyorum. tarzları farklı ama mantıkları aynı...ellerine sağlık...

zeynep said...

teşekkürler sayın Balo..
bence de sıcakta gittiğimize değdi.
Bende merak ediyordum tam Horhor'daki Balo'yu ...:)

Red Apple said...

Çukurcuma ve Horhor yazıların bende yeni gezi rotası oluşturdu. Ama sanırım bu planı uygulamak için havaların biraz olsun serinlemesini bekleyeceğim. Objektifine ve kalemine sağlık Zeynepcim.

zeynep said...

çok teşekkürler Arzucum..İlham alabileceğin pek çok orjinal ürün var her iki yerde de. Eminim çok seversin..Dediğin gibi biraz serin ve sakin bir günde gitmeli..